Vodafone’a Hoşgeldin 15 GB Bedava Yeni Abonelere İnternet Kampanyası

Ustody’den internet tarifeleri bilgilendirici yazılarla birlikteyiz Vodafone yeni hat, yeni abone ve yeni müşteriler için 15 GB bedava internet kampanyası. 2019 yılında Vodafone’un bir defa da en fazla hediye ettiği internet miktarı bu. Vodafone’a Faturasız hatta geldiğiniz gibi hediye ücretsiz internet paketi ile karşılanırsınız.

Vodafone faturasız aboneler aryıca internet avcıları ve Yanımda uygulamalarını kullanarak da bedava internet paketlerinden yararlanabiliyorlar.Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içerisinde 35TL cep kredi yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak yüklenir. Vodafone Faturasız Yeni hat alarak gelen abonelerimiz 35TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesinden 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri sürece faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için «HEDIYE5GB» yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.

Vodafone Yeni Müşteri 15 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Faturasız yeni hat alan müşterilere özel fırsatlar Vodafone’da. ilk ay tarifeniz Vodafone’dan hediye, üstelik tariflerinize ek toplam 15 GB’a varan internet hediyesi.
  • Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içinde 35TL cep kredi hakkı yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak ücretsiz hattınıza tanımlanır.
  • Yeni hat alıp Vodafone’a gelen aboneler 35TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesinden 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri taktirde faydalanabilirler.
  • Kampanyaya hemen katılım yapmak için HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretisz mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Hediye internet her ay 5 GB, 3 ayda toplamda 15 GB hediye tanımlanır.
  • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler faydalanamazlar, yeni hat almış olmaları gerekir.
  • Hediye 5 GB fırsatından faydalanmanız için 3 ay tarifenizin yenilenip hattınıza tanımlanmış olması gerekmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest