Turkcell Turbo Maksi 6gb ve 3 gb internet Paketi kampanyası

Turbo+ Maksi Paketi Aylık Abonelik Turbo+ Maksi Paketi 3 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB.Paketten yalnızca Turbo+ Maksi Kampanyası bitiminde yararlanılabilir. 3 GB Aylık paket ücreti 54.90 TL dir.

Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Paket hangi yönlerde geçerlidir?
Turbo+ Maksi Paketi 3 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Paket faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Turbo+ Maksi Paketi Yıllık Abonelik Heryöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 6 GB Yıllık paket ücreti 54.90 TL dir.

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Kampanya hangi yönlere geçerlidir? 
Turbo+ Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. Kampanya faydaları yurt içi kullnımlarında geçerlidir.

Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest