Turkcell Turbo Fırsat 44 paketi 5 gb internet

Merhaba arkadaşlar Turbo Fırsat 44 Paketi 5GB internet, her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içerir. 

26.09.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 5 GB internet, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Turbo Fırsat 44 paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 44 TL olacaktır.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
1000 DKHER YÖNE5 GBİNTERNET100 SMSHER YÖNEDergilik’te geçerli 1 GB44 TL / AY
YILLIK ABONELİK
  • Pakete Turbo Fırsat 44 Kampanyası bitiminde gelinebilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
    İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Ek olarak, lifecell paketlerindeki müşterilerimize özel paketinizdeki BiP içerisinden kullanabileceğiniz internetinizi de yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Diğer uygulamalar, sosyal medya yönüne özel internet kapsamları ve hediye kampanya dahilindeki internet kapsamları geçerli değildir. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest