Turkcell Superbox Nedir? Ne işe Yarar ? Turkcell Superbox internet Fiyatları

Ustody.com’dan merhaba maillerde superbox ile ilgili soruların yoğunluğu gelince yazı ile anlatmak istedik. Bu yazımızda Turkcell Superbox’dan bahsedeceğiz.

Turkcell, Turkcell Superbox ile altyapınız olmadan da yüksek hız almanızı sağlayacak. Peki Bu nasıl olacak ? Öncelikle Turkcell Superbox nedir?  Turkcell Superbox Ne işe Yarar ? sorusunu cevaplayarak başlayacağız ve Turkcell Superbox fiyat listesinden bahsedeceğiz.

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell, fiber altyapısı olmayan kesimlere fiber internet kalitesini ulaştırabilmek amacıyla sunduğu bir yeni hizmetin adı Superbox.

Yani Turkcell tarafından size verilen bir kablosuz modeme taktığınız sim kartı ile, modemin en yakındaki 4.5G baz istasyonuna bağlanarak size fiber internet sunmasıdır.

Bu Kablosuz Modem sayesinde hem yüksek hızda internet sunabilmektedir. hem de modemi bir mobil alet gibi istediğiniz yere taşıyabilecek olmanızdır. Superbox’u yalnızca evinizde değil internete bağlanmak istediğiniz her yerde 4.5G istasyonuna bağlanarak fiber hızda internet hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Turkcell Superbox Fiyat listesi?

Tabi bir ürünün özelliklerinden sonra merak edilen diğer konusu olan fiyatı Turkcell Superbox Fiyatı nedir ? Artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkan taahüt burdada karşımıza çıkacak Turkcell, sizden 24 aylık taahhüt talep etmekte. Yani kabul ederseniz 2 sene süresi dolmadan hizmetten vazgeçmeniz mümkün değil, taahhüt bozma bedeli ödemeniz gerekmekte olduğunu unutmayın ve işte Turkcell Superbox fiyatları ;

Turkcell Superbox Sınırsız Paketler listesi ve fiyatları

​Paket ismiHız Özelliği ​Ücret
​Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet​10 Mbps’ye Kadar​129,9 TL
​Superbox 20 Mbps İnternet​20 Mbps’ye Kadar​179,9 TL

Turkcell Superbox Kotalı Paketler listesi ve fiyatları

Paket ismikotaÜcret
Superbox 50 GB 4.5G İnternet50 GB159 TL
Superbox 100 GB 4.5G İnternet100 GB219 TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet200 GB269 TL
Superbox 500 GB 4.5 İnternet500 GB399,9 TL

Superbox Ek İnternet Paketleri

Ek Paket ismiÖzellikÜcret
Superbox Ek 5Mbps5 Mbps’ye Kadar Limitsiz25TL
Superbox Ek 10 Mbps10 Mbps’ye Kadar Limitsiz50TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest