Turkcell Süper Avantaj 4 GB internet Paketi Kampanyası

Hepinize merhaba değerli arkadaşlar Turkcell kampanyalarından bahsetmeye devam ediyoruz.

Turkcelli’lere Özel Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kapsamında sunulan Super Avantaj 4 GB Paketi ile 30 TL ücret ile 500 dakika konuşma, 4 GB interne ve 1000 SMS ile mesajlaşabilme imkanı sunuyor Super Avantaj 4 GB tarifesine kayıt olmak için Turkcell’in resmi internet sayfasına bakabilirsiniz.

PaketİçerikFiyat
Super Avantaj 4 GB Paketi30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, 4 GB,1000 SMS, Dergilik aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet30 TL

Süper Avantaj 4 GB Kampanya detayları

  • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kriterlerini sağlayan bireysel Hazır Kart’lı aboneler faydalanabilir.
  • Yeni Hazır Kart Sadakat Programık apsamında sunulan Super Avantaj 4 GB paketinden aşağıda kriterleri belirtilen kitlelere uyum sağlayan aboneler yararlanabilir.
    • 1: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. 
    • 2: Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, paket dışı ses harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler. .
    • 3:  Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
  • Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, MB’ların ücretlendirme periyodu 100 kb’tır. Daha fazla bilgi için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest