Turkcell #senyapdiye Bil Kazan Kampanyası

scoopfeed.net’den hepinize merhaba arkadaşlar 06 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olan BiP #senyapdiye kanalında her gün 5 soruluk bir soru seti yayınlanacaktır. Kanalda günlük olarak yayınlanan soru setindeki soruları doğru yanıtlayan Turkcell, ses hattı müşterileri yurtiçinde geçerli günlük 1 GB internet kazanacaklar.

Katılım günlük 100.000 ile sınırlıdır. Kampanya döneminde herhangi bir gündeki soruları doğru yanıtlayarak, 1 GB internet kazanan müşteriler, sonraki günlerde kampanyadan tekrar yararlanamayacaklardır.

  • #senyapdiye kanalı takip ederek, kampanya günlerinden birinde o gün için soruları doğru yanıtlayan ilk 100bin Turkcell ses hattı müşterileri katılabilir
  • #senyapdiye kanalını takip ederek, Bil-Kazan kampanya tarihleri arasında kanaldaki soruları yanıtlayarak katılabilirsiniz

Kampanya kapsamında her gün, BiP #senyapdiye kanalında 5 soruluk bir soru seti yayınlanacaktır. Kanalda günlük olarak yayınlanan soru setindeki soruları doğru yanıtlayan Turkcell, ses hattı müşterileri yurtiçinde geçerli günlük 1 GB internet kazanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest