Turkcell Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim Paketleti

Ustody.com’dan selamlar BiP İletişim Paketi ile BiP’te geçerli 1 GB ve BiP’ten Her Yöne 500 Dk arama ile sevdikleriniz ile kesintisiz iletişim keyfini yaşayabilirsiniz. Dilerseniz haftalık paket alabilir, dilerseniz de paketten tekil olarak faydalanabilirsiniz. Pakete üye olan herkes Mini Cooper kazanma şansı yakalıyor.

BiP iletişim Paketleri kapsamında verilen BiP’te geçerli 1 GB ve BiP Her Yöne 500 DK yer almaktadır. Hem Tekil hem de Haftalık Abonelikli paket yer almaktadır. BiP İletişim Paketleri kapsamında sadece BiP’te geçerli BiP 1 GB, BiP Her Yöne 500 Dk yer almaktadır.

BiP İletişim Paketleri’ne üye olmak için BIPMINI yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Tekil kullanım için BIPMINITEKIL yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim detayları

  • 05.08.2019 tarihi itibariyle BiP İletişim Paketleri lanse edilecektir ve 31.12.2019’a kadar paketler satın alınabilir.
  • Paketin kapsamında BiP 1GB ve BiP Her Yöne 500 Dakika yer almaktadır.
  • BiP 1GB BiP uygulaması içerisinden gerçekleştirilen kişiden kişiye yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda geçerli olup, BiP Her Yöne 500 Dakika BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilen BiP her yöne aramalarda kullanılan ses dakikaları pakete dâhildir.
  • BiP İletişim Paketleri kapsamında yer alan Abonelikli BiP İletişim Paketi haftalık olup abonenin kullanıcıdan iptal talebi olmadığı durumda otomatik olarak yenilenir. Abonelikli BiP İletişim Paketi 1 hafta içerisinde en fazla 1 kez alınabilir.
  • BiP İletişim Paketleri kapsamında yer alan Tekil BiP İletişim Paketi, abonenin paketi satın almasının ardından bitene kadar kullanılabilmektedir. Abone, paketten istediği kadar alabilir.
  • Paketten Turkcell, bireysel ve kurumsal aktif ses hatları faydalanabilecektir.
  • Paketler kapsamında kullanılmayan faydalar devretmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest