Turkcell Hoş Geldin 3GB Paketi 30 TL

Ustody.com sayfamızla yeni bir haftaya merhaba değerli okuyuclarımız sizlere en hızlı şekilde operatörlerin internet paketlerini aktarmaya çalışıyoruz. Turkcell ile devam ediyoruz;

Hoş Geldin 3 GB Paketi ile 3 GB internet, her yöne 500 dk, 250 SMS,BiP uygulamasında geçerli 1GB,  Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle! Üstelik 12 ay boyunca pakete ek ayda +1GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye ediyor. Hoş Geldin 3GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Paket AdıKotaFiyat
Hoş Geldin 3GB500 dakika + her yöne 250 SMS + 3GB +BiP kullanımlarında geçerli 1GB + Dergilik’te geçerli 5GB30 TL

Kampanyaya Nasıl Katılırım ?

  • Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOS GELDIN 3 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Hoş Geldin 3GB Paketi 30 TL Kampanya Detayları

  • Hoş Geldin 3GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 250 SMS + 3 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB alacaklardır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 3GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda +1GB daha hediye.  Son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 3GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
  • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin 3GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest