Türk Telekom Sosyal Mini Paketi 4 TL

scoopfeed.net’den selamlar Türk Telekom’nın telefonda interneti Facebook ve Twitter için kullananlar için oluşturduğu Sosyal Mini paketi paketi ile ilgili ufak detaylar vereceğiz.

Türk Telekom 4 TL karşılığında alabileceğiniz Sosyal Mini Paket kapsamında Facebook ve Twitter’de kullanabileceğiniz 250 MB internet paketi sizlerin olur.

Bu paket ile gelen ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 250 MB hakkı içerisinde 25 MB’lık bir bölümü de diğer küçük internet işleriniz için de kullanabilirsiniz. Eğerki Siz “Bu Bana yetmez Daha çok Facebook, Twitter kullanırım, 250 MB yetmez” Diyorsanız Sınırsız Sosyal Mini paketi tercih edebilirsiniz. 6 TL karşılığında alınan bu pakette ise Facebook ve Twitter’ı sınırsız kullanabilirsiniz.

PaketFacebook ve Twitter Yönü Kullanım HakkıTüm İnternet Kullanım HakkıFiyatıSatın Almak İçin
Sosyal Mini Paketi250 MB25 MB4,00 TLSOSYAL MINI -> 5555
Sınırsız Sosyal PaketSINIRSIZ25 MB6,00 TLSINIRSIZ SOSYAL -> 5555

Türk Telekom Sosyal Mini Paketi Kampanya Detayları

Sosyal medya paketi kullanıyorum. Bu paket Twitter’a erişim sağlayan her türlü bağlantı için geçerli midir?

Yurt içi sosyal medya paketi kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen yurt içi kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.

VPN kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; VPN uygulamaları kullanılarak Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip, başka paket/kampanyanız yoksa mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

OPERA/OPERA MINI kullanırsam sosyal medya paketim geçerli olur mu?

Sosyal paketiniz kapsamında Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına; OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar dahil değildir. Bu kapsamdaki erişimleriniz, diğer yön kullanımı olarak değerlendirilip mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Sınırsız sosyal için IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e, Sosyal mini için IPTAL SOSYAL MINI yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest