Türk telekom Selfy Sosyal X Large Paketi 10 GB internet

Ustody.com’dan hepinize iyi haftalar Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’nde 60 TL’ye 10GB internet ve 10GB’a ek Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS Türk telekom kullanıcılarına sunulmuş durumda.

Gerekli şartlar Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalı. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL XLARGE TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olmanız gerekiyor.

Önemli bir bilgi Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 42 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 60 TL’dir.

PaketSelfy’nin Sosyal X Large Paketi detayları
Ücreti60 TL/Ay
HizmetHer Yöne 750 Dakika​Her Yöne 5000 SMS10 GB Cepten İnternet5 GB Cepten İnternet 
(Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli)
Nasıl katılırım ?SOSYAL XLARGE yaz 4545‘e gönder

Türk telekom Selfy Sosyal X Large Paket Detayları

  • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
  • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
  • Paket kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
  • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
  • Paket kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
  • Paket kapsamında sunulan 10 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; 5 GB data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook ve Twitter için geçerlidir.
  • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest