Türk Telekom Bonkör 7GB internet Paketi

Ustody.com’dan hepinize merhaba arkadaşlar Türk Telekom faturasız bonkör paketler’den 7GB internet paketinden bahsedeceğim.Türk Telekom faturasız bonkör paketler 7GB internet her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile tam da ihtiyacınız olan! ​​​​

Bonkör 7 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 28 TL .Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.

Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Bonkör 7 GB Paketi30 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
7GB Cepten İnternet
28 TL / Ay1. Avantaj Şehrimde tarifesine gel
  2. BONKOR7GB yaz 5555’e gönder

Hemen Türk Telekom ofis/bayilerine başvurun; bol bol cepten internete, bol bol konuşma dakikasına çok uygun fiyata sahip olun! Kampanya 09 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2019 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Türk Telekom Bonkör 7GB internet Paketi Kampanya detayları

  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından paket faydalarından faydalanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere SMS ile bilgi verilecektir.
  • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, müşteri tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Yenilenme esnasında bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. 29 günün sonunda yeterli bakiye bulunmazsa paket yenilemesi iptal edilir.  Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
  • Müşteriler SMS ve müşteri hizmetleri aracılığıyla ilgili paketi iptal edebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest