Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hepinize merhaba arkadaşlar ağustos ayında yeni bir Türk telekom kampanyası yazısı ile giriş yapıyoruz.

Türk Telekom 4.5G destekli sim kart’a geçenlere, 7 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın.​​Bunun için yapmanız gereken Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 4.5G uyumlu simkartlı telefonunuzdan 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları

  • Kampanya kapsamında bireysel faturasız müşterilerimize özel 7 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.
  • Kampanyadan 01.08.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 01.08.2019-31.08.2019 tarihleri arasında değiştiren müşterilerimiz kaydolabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
  • Kampanyaya sadece 1 kez katılabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
  • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest